O mnie

Moje zdjęcie
Poland
do przodu kroczki dwa-do tyłu jeden lub wcale.ŻYJĘ..JESTEM(Proszę nie kopiować-wszystkie Obrazy i fotki ,wpisy-mojego autorstwa są i niech u mnie zostaną...Dziękuję)

ZAPRASZAM krystynkabaj

Powstała ta stronka abym mogła odwiedzać interesujące blogi,zachwycać się komentować.Jest tutaj też dużo obrazów,obrazków które mojego autorstwa są.To moje hobby-amatorskie malowanie,rysowanie,kolor..Niżej obrazki (roża,fotografia,wazonik,kwiat w wazonie,słonecznik,malwa)pozwalają zobaczyć moje dokonania -a więc zapraszam.
  • na Sentymentalna Emerytka przenoszę bloog- aktywne linki niżej-tutaj też bywam od czasu do czasu


sobota, 22 czerwca 2013

Moje o mnie 17 komentarze 1

Komentarze
Skocz do dodawania komentarzy
dodano: 11 lutego 2011 14:01

Droga Krysiu,przykro mi z powodu twojej kontuzji,mam nadzieję,że szybko ból minie i będziesz sprawna. Pozdrawiam Cię serdecznie Co do stonki i całego bloga jest uroczy,ciepły,pełen barw miłości. Szczerze zazdroszczę talentu - niektórymi pracami jestem zafascynowana.

autor 1beam

blog: ejbpm.bloog.pl
dodano: 11 lutego 2011 13:52

Podziwiałam drzewko ze snu. Ma coś w sobie. Oglądnęłam też rzeżby męża. Jest jeszcze zdaje się filmik, ale nie potrafię go znaleźć. Regularnie podziwiam malowanie, Kahlo Fridy najbardziej. Ciekawa osobowość z charakterkiem.

autor vehuan

blog: poszukaj.bloog.pl
dodano: 11 lutego 2011 11:37

Krysiu, bardzo dziękuję:) Cieszę się, że już jest lepiej. Byłam ciekawa jak się czujesz i czekałam na wpis od Ciebie. Ściskam Cię mocno i życzę dużo uśmiechu w ten dzisiejszy ponury dzień:)

autor marysia

blog: kwiaty-majki.blog.onet.pl
dodano: 11 lutego 2011 10:28

Stronka jest piekna, bardzo mi sie podoba:) Zycze zdrówka duzo i odpoczynku. Pozdrawiam goraco:)))

autor nagietek

blog: nagietek2.onet.blog.pl
dodano: 11 lutego 2011 8:35

Krysiu, byłam, widziałam i jestem pod wrażeniem. Przepiękne prace Twoje i Twojego męża. Mam nadzieję, że gdy to piszę to z Twoją nogą już lepiej? Ściskam mocno i życzę dobrego dnia.

autor marysia

blog: kwiaty-majki.blog.onet.pl
dodano: 10 lutego 2011 21:26

Klik dobry:) No... i... dlaczego Krystynka skakała? Teraz nóżka boli... Ale nie złamana, prawda? Stronka bardzo zmyślnie zrobiona. Brawo!

autor grycela

blog: afrykamoja.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 20:47

Krysiu byłam widziałam i tylko podziwiać. Stronka Śliczna i Wspaniała Oprawa Muzyczna.Przepiękne prace Twoje i Twojego Męża są wyrazem Waszego Wielkiego Talentu i Wrażliwości na Piękno. Gratuluję z całego serca Waszej Przepięknej Twórczości.Mam nadzieję,że z nogą nie jest źle..tylko trzeba było iść do lekarza. .Życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia i pięknie dziękuję za wizytę u mnie i przemiły komentarz.Pozdrawiam Ciebie serdecznie :))Helena

autor lenakwiecinska

blog: zapiskileneczki.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 20:32

Krysiu witaj! Obejrzałam filmik i te Twoje rysuneczki.Wszystko piękne. Fajne małżeństwo. Macie podobne zainteresowania. Fajnie, fajnie Krysiu. Krysiu jakie Ty masz piękne oczy. Mam nadzieje, że nic groźnego z nogą. Pozdrawiam Krysiu.

autor modest11

blog: teresa152.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 19:01

Dzięki Krysiu, żeby tylko pomogła ::) Musisz jutro też sobie przykładać ...Wiadomo że nie wyleczysz od razu ale ulgę przynosi ponoć ::)))Trzymaj się Krysiu

autor danstepien

blog: lira.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 18:03

Obejrzałam filmik - miło Was widzieć:) Krystynko , masz piękne oczy:):):)

autor hurghada35

blog: hurghada35.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 16:19

ach... no i oczywiście GRATULUJĘ :))))))

autor beciakb1

blog: czarnobialaiwkolorze.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 16:18

Fantastycznie :)))) Uwielbiam patrzeć na twórczość innych ludzi to bardzo piękne wzruszające i budujące. Pasja i takie umiejętności dają człowiekowi naprawdę nieprawdopodobnie dużo radości i satysfakcji. Chyba sobie zapisze ten link i bardziej szczególowo popatrze. POZDRAWIAM słonecznie

autor beciakb1

blog: czarnobialaiwkolorze.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 16:15

Zapomniałam dopisać że świetny porządeczek masz na blogasku::)))Zmiany zawsze są wskazane::)))

autor danka-lira

blog: www.lira.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 16:14

Byłam Kochana Krysiu na blogu z obrazami.Urocze.Piękne...Jestem pod wrażeniem.W mojej rodzinie tez jest malarka ::))I my też czasami chwytamy za farby::) Ale to tylko dla siebie coś skrobniemy.Ale nasza Wiola ma w Niemczech galerię i robi wystawy swoich obrazów...Wydała piękny album o Łodzi.Bo stąd pochodzi::))jest młoda wszystko przed nią ..Do tego za parę miesięcy zostanie mamą::)) Kocham artystów!!Mąż Twój jest również bardzo twórczy::))Piękne .Życzę Krysiu dużo zdrówka.Uważaj na siebie Na obitą nogę przykładaj zbite liście kapusty zielonej i trzymaj tak aż soki nie wyschną..nóżkę owiń i zobaczysz poprawę::))Pozdrawiam

autor danka-lira

blog: www.lira.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 15:35

Oglądałam obrazki. Przepiękne. Wyrażają najprzeróżniejsze moje nastroje. Czy na tej stronie są też zamiesczone rzeżby Twojego męża? U mnie dzisiaj poetycko. Po latach znów wracam do poezji Iwaszkiewicza.

autor Vehuan

blog: poszukaj.bloog.pl
dodano: 10 lutego 2011 12:56

upatrzyłam tam sobie kilka rzeczy, które mogę "dodać do ulubionych", ale nie skopiuję, niestety, ale będę zaglądać. Zdrowiej Kochana bo wiosna do nas puka. Pozdrawiam.

autor icudaki

blog: rozmaite-tak.bloog.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz