O mnie

Moje zdjęcie
Poland
do przodu kroczki dwa-do tyłu jeden lub wcale.ŻYJĘ..JESTEM(Proszę nie kopiować-wszystkie Obrazy i fotki ,wpisy-mojego autorstwa są i niech u mnie zostaną...Dziękuję)

ZAPRASZAM krystynkabaj

Powstała ta stronka abym mogła odwiedzać interesujące blogi,zachwycać się komentować.Jest tutaj też dużo obrazów,obrazków które mojego autorstwa są.To moje hobby-amatorskie malowanie,rysowanie,kolor..Niżej obrazki (roża,fotografia,wazonik,kwiat w wazonie,słonecznik,malwa)pozwalają zobaczyć moje dokonania -a więc zapraszam.
  • na Sentymentalna Emerytka przenoszę bloog- aktywne linki niżej-tutaj też bywam od czasu do czasu


sobota, 22 czerwca 2013

Moje o mnie 11 komentarze 2

Komentarze
Skocz do dodawania komentarzy
dodano: 17 października 2010 14:19

No widzisz, jak cudownie, kolorowo u Ciebie? Papi przepiękne. Oglądałam je w rytmie walca Demarczyk... Jestem pod wrażeniem Twojego talentu! Dziękuję Ci z całego serca za liczne odwiedzinki! Ty za to potrafisz swoje uczucia przelać na cudowne, kolorowe obrazy. Wiele z nich można o Tobie wyczytać. Myślę, że wszystkie lęki można pokonać, jak zajdzie taka konieczność. Wiem coś o tym. Zawsze trzeba być, mimo wszystko, dobrej myśli. Nie wolno się załamywać. Choć to czasami bardzo trudne, i momentami wręcz niemożliwe, ale jak sama widzisz, w moim przypadku - było możliwe... i pomogło! Pozdrawiam cieplutko oraz życzę Ci, aby wszystkie kolejne Twoje wyniki badań były dobre! Zdróweczka po prostu Ci życzę! Halszka

autor bajkopisarka771

blog: wp771.bloog.pl
dodano: 16 października 2010 13:47

Cały blog w... kwiatach. LW

autor jantoni341

blog: jantoni341.bloog.pl
dodano: 16 października 2010 13:28

uwielbiam i tango i Ewę Demarczyk ... coś u mnie nie tak, bo zdjęcia włażą na tekst ... przyję tutaj za jakiś czas ... może mi się uda ... póki co POZDRAWIAM KOLOROWO ...

autor biruta M Liberalka

blog: violka-historie.blog.onet.pl/
dodano: 16 października 2010 12:59

A u Krystynki znowu ciekawe zmiany :))) Lubię czasem posłuchać E. Demarczyk. Pozdrawiam i uśmiech sobotni zostawiam :)) B.

autor czarnawrona12

blog: czarnawrona12.bloog.pl
dodano: 16 października 2010 11:21

Klik dobry Krystynko:) Najbardziej lubię Ciebie z uśmiechem. Choć i w poważnej pozie jesteś niezwykle sympatyczną osobą. Zapraszam do kominka oglądać różyczki:)

autor grycela

blog: afrykamoja.bloog.pl
dodano: 16 października 2010 9:37

Ale tu łaaaadnie!!!!Tylko trochę kiepsko się czyta przez te zielone boki. Dzięki za odwiedziny, ale ciekawe, jak do mnie trafiłaś...rzadko ostatnio piszę cokolwiek. Pozdrawiam weekendowo..:)))))

autor malaczarna

blog: malaczarna52.blog.interia.pl
dodano: 16 października 2010 9:00

Film i podkład muzyczny bardzo ładny.Czy sama potrafiłaś go nagrać?

autor ula

blog: dawnodawnotemu.bloog.pl
dodano: 15 października 2010 23:32

I maluj ta buzie usmiechem Krysiu jak najczesciej..Slicznie Ci z nim:):):)...Mnie ostatnio na utwory Eleni wzielo...Dawno jej nie sluchalam..."Przystan pod gwiazdami"...ech..rozmarzyc sie mozna...Tesknie za moimi sloneczkami..Jeszcze 2 tyg i bede z nimi chwileczke:)... Pozdawiam Cie cieplutko i naddunajskie buziaczki zostawiam

autor Promyczek

blog: sloncapromyczek.bloog.pl
dodano: 15 października 2010 23:31

I maluj ta buzie usmiechem Krysiu jak najczesciej..Slicznie Ci z nim:):):)...Mnie ostatnio na utwory Eleni wzielo...Dawno jej nie sluchalam..."Przystan pod gwiazdami"...ech..rozmarzyc sie mozna...Tesknie za moimi sloneczkami..Jeszcze 2 tyg i bede z nimi chwileczke:)... Pozdawiam Cie cieplutko i naddunajskie buziaczki zostawiam

autor Promyczek

blog: sloncapromyczek.bloog.pl
dodano: 15 października 2010 19:52

Ale za to Pani prace rozesmiane i wesołe!!!

autor lilijka

blog: room23a.bloog.pl
dodano: 15 października 2010 19:06

Ewa Demarczy...Jej piosenki zawsze zawsze wywołują jakiś dreszcz, jakąś tęsknotę nieokreśloną...Bardzo ładnie wyszłaś na zdjęciach:) Pozdrawiam:)

autor rodorek

blog: rodorek.bloog.pl
dodano: 15 października 2010 17:44

Może pogoda ku temu sprzyjająca:):):)

autor hurghada35

blog: hurghada35.bloog.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz