O mnie

Moje zdjęcie
Poland
do przodu kroczki dwa-do tyłu jeden lub wcale.ŻYJĘ..JESTEM(Proszę nie kopiować-wszystkie Obrazy i fotki ,wpisy-mojego autorstwa są i niech u mnie zostaną...Dziękuję)

ZAPRASZAM krystynkabaj

Powstała ta stronka abym mogła odwiedzać interesujące blogi,zachwycać się komentować.Jest tutaj też dużo obrazów,obrazków które mojego autorstwa są.To moje hobby-amatorskie malowanie,rysowanie,kolor..Niżej obrazki (roża,fotografia,wazonik,kwiat w wazonie,słonecznik,malwa)pozwalają zobaczyć moje dokonania -a więc zapraszam.
 • na Sentymentalna Emerytka przenoszę bloog- aktywne linki niżej-tutaj też bywam od czasu do czasu


czwartek, 29 sierpnia 2013

Międzyzdroje były moje.....to znaczy Nasze.(Naciśnij niżej-zapraszam)


Aktywny link mój starszy blog
Namalowałam tą wspaniałą dziewczynkę już dość dawno.Obrazek pojechał do Niej do Niemiec-jest mu tam dobrze.A teraz fotograficzne sprawozdanie  z pobytu w Międzyzdrojach.Estas Tonne Gitara    posłuchaj


Międzyzdroje były moje-w sobotę  24 sierpnia.Oto sprawozdanie .Właśnie minęła 44 rocznica ślubu-spędziliśmy ją tutaj...Świetna wycieczka!Figury woskowe,jedne podobne inne nie ale kolorowe i fajne.Mam fotki z malarzami,aktorami, przy motorze..no ta ..nie całkiem legalnie zrobiona....Trzeba było zapłacić a ja nie miałam przy sobie pieniążków a mój Ci On zrobił zdjęcie i sobie poszedł.Przepraszam tego pana od motoru-zapłacę w przyszłym roku.
Więcej koloru i fotografie też piękne na stronce Ach to życie moje
8 komentarzy:

 1. Byliśmy z wnusią na wycieczce w Międzyzdrojach. Nie lubię zatłoczonej plaży, ale miasto jest pięknie ukwiecone w okolicy promenady. Lubię czytać i oglądać Promenadę Gwiazd. Również robiliśmy tam fotografie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu pięknie wyglądacie wśród tych figur. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Krysi Kochana Szczęścia na dalsze dni życzę Wam...Piękna data ::))♥♥♪♪♪...A zdjęcia z figurkami są boskie::))...Nie byłam w Międzyzdrojach ..Obrazeczek cudny,jak zawsze każda Twoja praca jest radością dla oka i duszy::)))Pozdrawiam Serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji 44 rocznicy Waszego ślubu.
  Portret dziewczyny przecudny.
  W Międzyzdrojach byłam dosyć dawno.
  Piękne zdjęcia.
  Ślę moc serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakże miło czytać o miłości, o radości!!! I radować się tym, że można ze sobą tak pięknie długo być!! W tych czasach to takie cenne . SZCZĘŚCIA, ZDROWIA POMYŚLNOŚCI DOBRYCH WIATRÓW I ANIOŁÓW WOKÓŁ. Aby zdrowie było i życie zawsze cieszyło!!!Aby dobrzy ludzie otaczali i miłością tylko do nas się kierowali a każdy dzień niósł radości i zadowolenie!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!
  Z pozdrowieniami
  Pat, "świeżo upieczona" mężatka:):):):)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy wiele lat temu byłam w Międzyzdrojach, nie było w nich zbyt wiele atrakcji. Mój syn kilka razy był tam ze swoją córką, więc znamy to miasto ze zdjęć.
  Portret, jak zwykle, zachwycający.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja dołączam sie do zyczeń, ale zatłoczona plaża! Już dawno nie byłam nad polskim morzem. Przepiękne zdjęcia, zwłaszcza te z figurami i malarskie plenery :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego z okazji 44 rocznicy Waszego ślubu.
  Przepiękne zdjęcia i prace. Blog jest bardzo ładny, ja już niestety nie mogę się zalogować do swojego blogu.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
  Elżbieta

  OdpowiedzUsuń