O mnie

Moje zdjęcie
Poland
do przodu kroczki dwa-do tyłu jeden lub wcale.ŻYJĘ..JESTEM(Proszę nie kopiować-wszystkie Obrazy i fotki ,wpisy-mojego autorstwa są i niech u mnie zostaną...Dziękuję)

ZAPRASZAM krystynkabaj

Powstała ta stronka abym mogła odwiedzać interesujące blogi,zachwycać się komentować.Jest tutaj też dużo obrazów,obrazków które mojego autorstwa są.To moje hobby-amatorskie malowanie,rysowanie,kolor..Niżej obrazki (roża,fotografia,wazonik,kwiat w wazonie,słonecznik,malwa)pozwalają zobaczyć moje dokonania -a więc zapraszam.
  • na Sentymentalna Emerytka przenoszę bloog- aktywne linki niżej-tutaj też bywam od czasu do czasu


czwartek, 1 grudnia 2016

Tata, Tatuś......Już tak nie powiem  do  niego ....Teraz  wiem  że za mało  z  nim  rozmawiałam Dziś mija miesiąc jak odszedł   tam gdzie  bardzo  chciał  już odejść-mówił że  w  kosmos. .Czekał   na  mnie  w  szpitalu, pozwolił  się  nakarmić, poprawić  poduszki  i  zasnął .Gdybym  wiedziała  że  już  odchodzi  to nie   poszła bym  do  domu   lecz  została przy nim-po 2  godzinach  dowiedziałam  się  że nie  żyje .Miał  89 lat i  zostawił  nas  oraz  90 letnią mamę.. To tak bardzo  boli.....Kiedyś  dołączę do Ciebie  Tato -tam "  w kosmosie "Wtedy  powiem  to co niedopowiedziane ...Kocham   Cię   Tato...Pa  do  potem
Razem  Tata  i  córcia....

2 komentarze:

  1. Krysiu, serdecznie współczuję. Też już nie mam rodziców ani żadnej z dwu sióstr. Zostałam sama.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety, takie jest życie, Współczuję Ci, Krysiu.

    OdpowiedzUsuń