O mnie

Moje zdjęcie
Poland
do przodu kroczki dwa-do tyłu jeden lub wcale.ŻYJĘ..JESTEM(Proszę nie kopiować-wszystkie Obrazy i fotki ,wpisy-mojego autorstwa są i niech u mnie zostaną...Dziękuję)

ZAPRASZAM krystynkabaj

Powstała ta stronka abym mogła odwiedzać interesujące blogi,zachwycać się komentować.Jest tutaj też dużo obrazów,obrazków które mojego autorstwa są.To moje hobby-amatorskie malowanie,rysowanie,kolor..Niżej obrazki (roża,fotografia,wazonik,kwiat w wazonie,słonecznik,malwa)pozwalają zobaczyć moje dokonania -a więc zapraszam.
 • na Sentymentalna Emerytka przenoszę bloog- aktywne linki niżej-tutaj też bywam od czasu do czasu


wtorek, 17 grudnia 2013 Gra kolorowych świateł na ulicach...jasno jak w dzień-.Idą  Święta." Bądżmy ze sobą a nie obok siebie..Bądżmy ze sobą a nie przeciw sobie"....Będzie pięknie....Tego WSZYSTKIM ..I SOBIE ŻYCZĘ nie tylko w święta.....Krystyna z Rodziną  (Karteczka A4 i różne piszące,malujące kolorowe farbki cudne...ach jak ja uwielbiam to robić).Spiszcie Swoje marzenia jeszcze w tym Starym Roku 2013 a o On przekaże Młodemu 2014  i napewno się spełnią...ja to wiem!!!Pozdrowionka serdeczne!


6 komentarzy:

 1. Ja jedno powiem,
  najważniejsze zdrowie.
  Pozdrowienia,
  LW

  OdpowiedzUsuń
 2. Również życzę Tobie i Twoim bliskim pięknych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko dobra i ludzkiej serdeczności Ci życzę i mocno pozdrawiam, j.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na te święta co nadchodzą,
  życzę szczęścia i radości.
  Niech Cię ludzie nie zawodzą
  i niech uśmiech w sercu gości

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnych, radosnych, cudownych
  i prawdziwie rodzinnych
  Świąt Bożego Narodzenia
  oraz Wszystkiego Najlepszego
  w Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. W Nowym Roku żyj na całego - ze wszystkich sił życzę Ci tego. Jak bym chciała mieć takie motto..." nic nie muszę ...robię co chcę". Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń