O mnie

Moje zdjęcie
Poland
do przodu kroczki dwa-do tyłu jeden lub wcale.ŻYJĘ..JESTEM(Proszę nie kopiować-wszystkie Obrazy i fotki ,wpisy-mojego autorstwa są i niech u mnie zostaną...Dziękuję)

ZAPRASZAM krystynkabaj

Powstała ta stronka abym mogła odwiedzać interesujące blogi,zachwycać się komentować.Jest tutaj też dużo obrazów,obrazków które mojego autorstwa są.To moje hobby-amatorskie malowanie,rysowanie,kolor..Niżej obrazki (roża,fotografia,wazonik,kwiat w wazonie,słonecznik,malwa)pozwalają zobaczyć moje dokonania -a więc zapraszam.
  • na Sentymentalna Emerytka przenoszę bloog- aktywne linki niżej-tutaj też bywam od czasu do czasu


sobota, 22 czerwca 2013

Moje o mnie 26


PANI JESIEN-tak sie narobilo że przy próbach dodania filmu znikly wszystkie komentarze pod wpisam moich wspaniałych internetowych przyjaciół... ..były 42....BARDZO PRZEPRASZAM WSZYSTKICH...gapa jestem ale jeszcze się uczę komputera.....
niedziela, 20 listopada 2011 17:47

Skocz do komentarzy pod wpisem

MOJE MALOWANIE
na poprawę nastroju i wpisać się na kopii którą zrobiłam z poprzedniego zapisu i teraz opublikowalam.Tak to jest jak się zabieramy za komputerek gdy mamy już parę latek...Zdenerwowalam się,ale trudno..Tańcz kolorowa dziewczyno i rozsiewaj radość na internetowe blożki.Zagra ci do tańca wspaniały gitarzysta... ..tutaj się kończy dzisiejszy wpis...dalej kopia poprzedniego((((.Trzeba do przodu.Moje jesienne obrazeczkiPochodzilam sobie po lesie i przysiadłam na chwilkę aby zachwycić się kolorkami którymi Pani Jesień maluje świat dookoła....Robi to tak cudnie..Oczywiscie podkradłam troszkę tego złota jesiennego,aby wykorzystać w swoich obrazkach.A teraz muszę się wytłumaczyć......Jest mnie bardzo mało w komputerze,ale pozdrawiam Wszystkich serdecznie i dziękuję za odwiedziny oraz wpisy cudne.Odwiedzę napewno,poczytam ,ślad zostawię ...Pa...Pa...Dużo się dzieje w moim życiu wspaniałych rzeczy-bardzo ważnych!Podzielę się za jakiś czas....Krystyna.


Tagi: jesien, kolory


Komentarze
Skocz do dodawania komentarzy
dodano: 02 grudnia 2011 19:20

Czekamy na radosne relacje.

autor ula

blog: dawnodawnotemu.bloog.pl
dodano: 02 grudnia 2011 11:51

Krystynko,dziękuję, łaskawco i pozdrawiam:)

autor czesia

blog: objazdowy.bloog.pl
dodano: 01 grudnia 2011 22:22

Miłe dla oka kolory:)

autor hurghada35

blog: hurghada35.bloog.pl
dodano: 01 grudnia 2011 13:21

ach to Twoje życie, kolorowe, bardzo kolorowe

autor coobus

blog: coby99.bloog.pl
dodano: 01 grudnia 2011 12:39

Serdecznie pozdrawiam. Też mi sie zdarza wysłać wpis w kosmos i też mnie to okropnie złości i smuci. Piękna pasja malowanie, no i talent. zawsze podziwiam. Serdeczności zostawiam.

autor haniamrok

blog: wasylissa.bloog.pl
dodano: 01 grudnia 2011 9:03

Bardzo lubie nasycone intensywne kolory...:)dlatego Twoje prace bardzo mi sie podobaja:)idealne dla okna na jesienne dni:)

autor lilijka

blog: room23a.bloog.pl
dodano: 01 grudnia 2011 8:55

Krystyno, dziękuję za wizytkę i miłe słowa! Ślicznie wyglądasz z tymi kijkami. Tak trzymaj!... Maszeruj po zdrowie, bo ono w dużej mierze zależy od nas samych. Pozdrawiam cieplutko! Halszka

autor bajkopisarka771

blog: wp771.bloog.pl
dodano: 30 listopada 2011 10:32

Dziękuję za odwiedziny na "Moje hobby to życie". W ramach rewizyty wpadłam na Twojego bloga(pozwoliłam sobie przejść na Ty,bo jesteśmy w podobnym wieku). Podziwiam chęć realizacji różnych zainteresowań, obrazy bardzo mi się podobają, bo są pełne życia, radości dzięki zastosowaniu pełnej palety barw. Gratuluję bloga, życzę powodzenia na przyszłość. Pozdrawiam

autor Ika53

blog: oblogach.blogomania.pl
dodano: 29 listopada 2011 18:08

Śliczny kolaż.

autor Vehuan

blog: Poszukaj.bloog.pl
dodano: 29 listopada 2011 17:55

Jesienna Pani, wcale taka nie jesienna, a wprost urocza :)

autor Malbena

blog: sytuacje.bloog.pl
dodano: 29 listopada 2011 17:33

Obraz z uśmiechnietą kobietą jest piękny, taki rodem ze secesji:) Pozdrawiam:)

autor mada-lena77

blog: fotolenka.bloog.pl
dodano: 28 listopada 2011 21:50

Pozdrawiam. Życzę rozwiązania blogowych problemów.

autor czesia

blog: objazdowy.bloog.pl
dodano: 28 listopada 2011 10:36

Prześwietne obrazki! Po prostu genialne! Życzę kontynuacji pasji i kolejnych zachwycających obrazków... I nieustannej weny!:) Pozdrawiam

autor moonlightsonata

blog: szuflada-emocji.bloog.pl
dodano: 27 listopada 2011 22:00

Przepiękne prace i ta kolorystyka!

autor iwmali

blog: iwmali.bloog.pl
dodano: 27 listopada 2011 18:05

Tak, zdecydowanie szybciej. Jeszcze zapytaj dzieci, czy filmiki nie obciążają zbytnio bloga? Może wystarczy tylko linka dawać do you tube? Ja też się cały czas uczę metodą prób i błędów. Głównie działam intuicyjnie.

autor grycela

blog: afrykamoja.bloog.pl
dodano: 27 listopada 2011 17:44

Teraz, po zmianie tła bloga, szybciej mi się otworzył. A jakby jeszcze to tło w notkach pod tekstem zlikwidować? Tym bardziej, że wklejasz dużo zdjęć i one gubią się w tym cieniowanym tle. A Twoje obrazy piękne i rysunki to już naprawdę żadnej oprawy nie potrzebują, są tak piękne. Ale nie słuchaj mnie Krystynko, może niech dzieci się wypowiedzą, bo ja tak sobie tylko mówię na wyczucie. No i przecież w żadnym wypadku nie chcę się tu rządzić. Tak tylko... dla ogólnego dobra, bo jak blog długo się otwiera, to traci się czytelników i komentatorów.

autor grycela

blog: afrykamoja.bloog.pl
dodano: 27 listopada 2011 17:13

Krystynko, mnie się wydaje, że wielkość literek nie ma wpływu. Raczej zbyt "ciężka" grafika w tle bloga. Ale ja tak tylko sobie myślę, bez żadnej wiedzy na ten temat.

autor grycela

blog: afrykamoja.bloog.pl
dodano: 27 listopada 2011 17:09

Coś mam problemy z tym blożkiem....To nie mogę zamieścić komentarzy,to znow się bardzo pomalutku otwiera.....Zmniejszylam literki,ilość wpisów i dalej tak wolno chodzi....

autor krychabk

blog: krystynkabaj.bloog.pl
dodano: 27 listopada 2011 16:32

Klik dobry:) Krystynko, nie wiem, dlaczego, ale Twój bloga tak ciężko i długo mi się otwiera, że nieraz tracę cierpliwość i nie wiem, co zrobić,żeby to przyspieszyć. Pozdrawiam serdecznie.

autor grycela

blog: afrykamoja.bloog.pl
dodano: 26 listopada 2011 19:04

Aniu serdecznie dziękuję za porównanie mnie do tak ... Aniu serdecznie dziękuję za porównanie mnie do tak Wielkiego Malarza....jesteś bardzo miła..To moje malowanie i rysowanie to taka zabawa z głębi serduszka plynąca-raz lepiej,raz gorzej ale pomaga mi na emeryturce zapełnić miejsce po dzieciach które wyfrunęły w świat i zdopingowały mamę do realizowania swoich marzeń..Pozdrawiam serdecznie

autor krychabk

blog: krystynkabaj.bloog.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz